aktualności

Cebuszka ma wiele zastosowań – służy do spania, karmienia, a także otulania małego dziecka. Jako, że bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, poddaliśmy produkt szczegółowym badaniom.

 

W testach przeprowadzanych z użyciem poduszki Ceba Baby przyjęto takie same kryteria, jak przy zabawkach pluszowych, do których dziecko może się przytulić. Sprawdzano, czy nie stwarza zagrożenia uduszenia lub udławienia. Dodatkowo oceniono poduszkę według kryterium palności zabawek. Szereg przeprowadzonych prób wykazał, że Cebuszka jest produktem trwałym i w pełni bezpiecznym, nawet dla najmłodszych. Cieszymy się, że to, co wiedzieliśmy od dawna znalazło swoje potwierdzenie w opinii specjalistów. Badania przeprowadziła firma KOMAG w Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska w Gliwicach.

Cebuszka dostępna jest w trzech wersjach – Mini (do karmienia), Duo (do spania) i najbardziej uniwersalnej Multi. Pomaga ona znaleźć wygodną pozycję do odpoczynku w czasie ciąży, ułatwia karmienie, może być także z powodzeniem stosowana jako gniazdko dla małego dziecka, a później jako oparcie lub pomoc w czasie ćwiczeń. Więcej informacji o Cebuszce można znaleźć na stronie www.cebuszka.pl.

Die Website benutzt in Ihrem Browser Cookies, um Sitzungen zu verwalten und die Nutzung der Seite komfortabler zu gestalten. Sie können die Einstellungen dazu in Ihrem Browser jederzeit anpassen.

Weitere Informationen dazu finden Sie unter cookies policy.