• home
  • Материал
  • 485

aktualności

Cebuszka ma wiele zastosowań – służy do spania, karmienia, a także otulania małego dziecka. Jako, że bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, poddaliśmy produkt szczegółowym badaniom.

 

W testach przeprowadzanych z użyciem poduszki Ceba Baby przyjęto takie same kryteria, jak przy zabawkach pluszowych, do których dziecko może się przytulić. Sprawdzano, czy nie stwarza zagrożenia uduszenia lub udławienia. Dodatkowo oceniono poduszkę według kryterium palności zabawek. Szereg przeprowadzonych prób wykazał, że Cebuszka jest produktem trwałym i w pełni bezpiecznym, nawet dla najmłodszych. Cieszymy się, że to, co wiedzieliśmy od dawna znalazło swoje potwierdzenie w opinii specjalistów. Badania przeprowadziła firma KOMAG w Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska w Gliwicach.

Cebuszka dostępna jest w trzech wersjach – Mini (do karmienia), Duo (do spania) i najbardziej uniwersalnej Multi. Pomaga ona znaleźć wygodną pozycję do odpoczynku w czasie ciąży, ułatwia karmienie, może być także z powodzeniem stosowana jako gniazdko dla małego dziecka, a później jako oparcie lub pomoc w czasie ćwiczeń. Więcej informacji o Cebuszce można znaleźć na stronie www.cebuszka.pl.

Мы используем куки-файлы, чтобы сделать процесс пользования  нашим сайтом более удобным с технической точки зрения.

Read more about cookies policy.