Darmowa dostawa od 300PLN

Wysyłka do 24h

Zwroty do 30 dni

Certifikáty

CERTIFIKÁTY – JAK PEČUJEME O KVALITU PRODUKTŮ?

Naše polštáře PHYSIO jsou stále monitorované a testované z bezpečnostního hlediska. Bezpečnost a úsměv našich zákazníků, dětí, maminek, babiček a strýčků je pro nás největší odměnou. Proto pro vytváření přívětivého prostředí pro novorozence, nemocniční pacienty, současné i budoucí maminky a seniory pečujeme o nejdrobnější detaily. Jak a kde to děláme?

Certifikát OEKO-TEX® Standard 100 představuje celosvětově uznávaný nezávislý systém testování a certifikace surovin, polotovarů, pomocných materiálů a hotových textilních výrobků ve všech fázích výroby. Analýzy provádí každoročně německý výzkumný institut Hohenstein v Bönnigheimu. Testy prověřují přítomnost: těžkých kovů, chemických prvků a těkavých látek v jednotlivých komponentech jako např. v PVC fólii (využívané při výrobě přebalovacích podložek a termoobalů) a polystyrerových kuličkách (výplň polštářů).

Naše výrobky necháváme pravidelně testovat v KOMAG INSTITUTE OF MINING TECHNOLOGY. Hodnotíme to, zda naše výrobky odpovídají požadavkům definovaným v normách vytvořených na základě směrnice č. 2001/95 ES o o obecné bezpečnosti výrobků. Akreditovaná laboratoř materiálového inženýrství a životního prostředí KOMAG analyzuje výrobky v souladu s platnými polskými normami.

BUREAU VERITAS je světovým lídrem v oblasti testování, inspekce a certifikace. Bezpečnost a kvalitu staví rodiče na první místo. Proto dbáme o nejvyšší možnou jakost našich výrobků. Pravidelně kontrolujeme jejich nezávadnost a to, zda jsou ve shodě s platnými normami bezpečnosti a kvality.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl