aktualności

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie. Zadanie polega na wymyśleniu oryginalnej nazwy marki produktów dla niemowląt. Nagroda to 300 zł na zakupy w sklepie internetowym Ceba Baby.

Konkurs jest organizowany na Faceboku: www.facebook.com/CebaBaby. Potrwa dwa dni, od 7 do 9 czerwca, zatem czasu na zgłaszanie pomysłów jest niewiele. Jeśli chcecie podzielić się swoim, zapraszamy do udziału. Propozycję nazwy należy wpisać w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca 2016 r.

Przed przystąpieniem do zabawy należy zapoznać się z regulaminem:
 

 

Regulamin konkursu Ceba Baby

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest firma Ceba Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu )51-318) przy ul. Zakrzowskiej 29, NIP 751 000 16 63, zwana dalej Organizatorem.
2. Konkurs organizowany jest na terytorium Polski.
3. Fundatorem nagrody jest firma Ceba Sp. z o.o.
4. Zasady konkursu określa niniejszy regulamin.
5. Konkurs rozpoczyna się 07.06.2016 r. i kończy 14.06.2016 r. wraz z ogłoszeniem wyników.
6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, finansowany, popierany ani przeprowadzany przez portal Facebook, ani z nim związany.
7. Portal Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z organizowanym konkursem.

UCZESTNICY KONKURSU
1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polski, które zapoznały się z treścią regulaminu, akceptują jego postanowienia i spełniają określone w nim wymagania.

ZASADY KONKURSU
1. Aby wziąć udział w konkursie należy:
polubić fanpage Mamy Dziecko (www.facebook.com/CebaBaby) korzystając z opcji „Lubię to”,
wymyślić nazwę marki dla niemowląt i wpisać ją w komentarzu do posta konkursowego.
2. Każdy uczestnik może zgłosić jedną propozycję nazwy.
3. Zgłoszenia konkursowe nie mogą zawierać treści erotycznych, wulgarnych, rasistowskich, obrażających uczucia religijne czy w jakikolwiek inny sposób obraźliwych lub naruszających dobra osobiste.
4. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane w terminie od 07.06.2016 r. do 09.06.2016 r.
5. O wyborze zwycięzcy Konkursu zdecyduje Organizator biorąc pod uwagę oryginalność i adekwatność propozycji.
6. Organizator spośród wszystkich uczestników konkursu wybierze jednego zwycięzcę.
7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14.06.2016 r. na www.facebook.com/CebaBaby.
8. Po rozstrzygnięciu konkursu Organizator poprosi zwycięzcę o kontakt za pośrednictwem Facebooka. Swoje dane korespondencyjne, nr tel. oraz adres e-mail zwycięzca będzie musiał przesłać organizatorowi w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników korzystając z opcji „Wiadomości” na www.facebook.com/CebaBaby

NAGRODY
1. Nagroda w konkursie to zakupy w sklepie internetowym Ceba Baby (http://sklep.cebababy.eu/B2B/) na łączną kwotę 300 zł.
2. Zwycięzca będzie miał możliwość jednorazowego wykorzystania 300 zł na zakupy w sklepie internetowym Ceba Baby w ciągu 3 miesięcy od ogłoszenia wyników konkursu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
2. W kwestiach nieujętych w regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego .
3. Uczestnicy konkursu podając swoje dane osobowe wyrażają zgodę na ich dalsze przetwarzanie przez Organizatora jako Administratora Danych Osobowych w celach promocyjno - marketingowych związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością, a także, na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail informacji handlowych przesyłanych przez Organizatora zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

Die Website benutzt in Ihrem Browser Cookies, um Sitzungen zu verwalten und die Nutzung der Seite komfortabler zu gestalten. Sie können die Einstellungen dazu in Ihrem Browser jederzeit anpassen.

Weitere Informationen dazu finden Sie unter cookies policy.