Darmowa dostawa od 300PLN

Wysyłka do 24h

Zwroty do 30 dni

O firmě

Pohodlně se posaďte a nechte výrobky značky Ceba Baby, aby Vás odnesly do dětského světa. Ještě nás neznáte? Tak dovolte, abychom se představili. Jsme polská firma s mnohaletou tradicí! 30 let zkušeností zavazuje a stále se snažíme, abychom Vás nikdy nezklamali! Vaše spokojenost a úsměv Vašeho dítěte je pro nás tou největší odměnou. Dnes je naše firma vedoucím producentem přebalovacích podložek pro děti na evropském trhu. V naší nabídce najdete také multifunkční polštářky Physio známé pod názvem Cebuška®, termoobaly, povlečení, ochranné límce do postýlky, karimatky, zavinovačky, ručníky a další doplňky kojenecké výbavičky.

Kdysi bylo vše úplně jiné... Chtěli byste vědět, jak to všechno začalo? Historie naší firmy sahá do roku 1989. Na počátku neměla se zbožím pro děti vůbec nic společného. Dva kamáradi - inženýři s hlavami plnými nápadů se usilovně snažili prosadit v celé řadě nejrůznějších odvětví. A tehdy přišla ta chvíle... Chvíle, kdy oba založili rodiny a stali se tatínky. Vynalézavost a zběhlost v technologických novinkách byla vždy jejich silnou stránkou a jak víme, nejlepší vynáze se rodí z vlastní potřeby. A právě tehdy, na začátku 90. let vznikla dnes již všem známá a hojně využívaná elektronická chůvička. Prototyp naší chůvičky se sice ještě musel připojovat do zásuvky a nemohl se pochlubit všemi moderními funkcemi dnešních výrobků, ale pracoval dobře a bezchybně. Bohužel nápaditost našich inženýrů předběhla svou dobu (a poptávku na polském trhu). V té době o tohoto pomocníka v domácnosti nikdo neprojevil zájem. Věřili byste tomu? Nechce se tomu věřit! Další souhra náhod přispěla k tomu, že se firma začala rozvíjet v branži, která ji proslavila. 

logo ceba baby

Termoobaly! První výrobek firmy Ceba Baby, který se významně prosadil na trhu. Polystyrenové obaly udržující teplotu vody nebo čaje v lahvi byly opravdovou střelou do černého.Inženýři si dlouho lámali hlavu, jak vytvořit svrchní vrstvu tak, aby se výsledný výrobek dětem líbil, až nakonec našli geniálně prosté řešení. Tapeta - ano, tapeta na stěnu!A představte si, že naše první termoobaly byly polepené právě takovou obyčejnou tapetou.To bylo něco!

Později přišla řada na přebalovací podložky - a na tomto místě bychom se chtěli pochlubit tím, že jsme jejich vedoucím producentem v celé Evropě. Dnes jsme v tomto oboru odborníky. Vyrábíme přebalovací podložky a sady nejrůznější tvarů a designu, včetně dřevěného přebalovacího pultu s podložkou a vaničkou ke koupání. Poptávka na trhu inspirovala firmu k tomu, aby zahájila mj. výrobu zavinovaček, spacáčků, ručníčků s kapucí nebo povlečení.

A pak v roce 2010 přišla další velká revoluce - Cebuška®, polštářek pro matku a dítě... První relaxační a kojící polštář v Polsku vyplněný polystyrenovými mikrokuličkami. V současné době vyrábíme čtyři druhy našich polštářů, které přispívají k pohodlí v těhotenství, ve spánku nebo při odpočinku, při kojení dítěte, ale osvědčují se také při rehabilitacích.Dnes jsme si zcela jistí, že naše Cebuška® nabízí komfort, podporu a harmonii, kterých lze dosáhnout díky efektu PHYSIO. Více informací o našich polštářích najdete na stránce www.cebuszkaphysio.eu 

Rozrůstající se sortiment, nárůst prodeje, vysoké kvalitativní standardy a stále zdokonalované výrobní linky přiměly v roce 2011 naši společnost k přesídlení. V této chvíli Ceba Sp. z o.o. sídlí ve čtyřpatrové budově v Olešnici. Výrobní haly, sklady a kancelářské prostory zaujímají celkem rozlohu 8000 m2. V naší firmě pracují hlavně ženy a jsme na to pyšní. 90% naší posádky představují maminky, budoucí maminky a babičky, které pamatují začátky firmy. Ženy jsou hybnou silou naší organizace!

Další novinky přicházely rychle a revoluce trvá dodnes.

Tak tedy vznikla Ceba - polská firma s polským kapitálem!

Jako dlouholetý důvěryhodný obchodní partner vytváříme také celou řadu výrobků privátních značek. Naše produkty lze najít na mnoha zahraničních trzích, mimo jiné v Norsku, Finsku, Švédsku, Rusku, Estonsku, Lotyšsku, Bulharsku, Chorvatsku, Srbsku, Maroku, Česku, Slovensku, Slovinsku, Rumunsku, Maďarsku, Francii, Řecku, Itálii, Španělsku, Belgii, Německu, Holandsku, Velké Británii, na Ukrajině a Litvě.

Stále hledáme nová řešení - technologická, materiálová, koloristická a designová. Vysoká jakost, bezpečnost a estetika jsou hodnoty, které naši zakladatelé zdůrazňovali již od samého počátku. Naše materiály získáváme jen od ověřených, certifikovaných a zkušených dodavatelů, s nimiž spolupracujeme mnoho let. Textilní produkty jsou ručně šité v krejčovských dílnách, díky čemuž získáváme vysokou reprodukovatelnou jakost. Individuálně navrhované vzory vyvolávají úsměv na tváři dítěte i rodičů. To je pro nás nejdůležitější.

Naše síla je ve změně, a proto se stále měníme. Víme, že pro Vás to stojí za to!

S velkým potěšením pomáháme lidem v boji za úsměv každého dne a podporujeme nejrůznější organizace mj. Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie (Centrum Zdraví Dítěte ve Waršavě), Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny w Warszawie, (Fakultní nemocnice Kněžny Anny), Fundacja Equus w Poznaniu (Nadace Equus v Poznani), Wojewódzki Szpital Zespolony im. Rydygiera w Toruniu (Krajská poliklinika Ludwika Rydygiera v Toruni), Wojewódzki Szpital Kliniczny UM we Wrocławiu (Krajská nemocnice lékařské university ve Wroclavi), Szkoła Cesarskiego Rodzenia Femiplace we Wrocławiu, (Škola Císařského Porodu Femiplace), Dětský domov „Skarbek” v Polkovicích, Centrum Medyczne Puławska w Warszawie (Lékařské Centrum Puławska), Grunwaldská Pasáž ve Wrocławi a mnoho jiných.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl