Darmowa dostawa od 300PLN

Wysyłka do 24h

Zwroty do 30 dni

Certyfikaty

CERTYFIKATY – JAK DBAMY O JAKOŚĆ PRODUKTÓW?

Nasze poduszki PHYSIO są stale monitorowane i testowane pod względem bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i uśmiech naszych odbiorców, dzieci, mam, babć i wujków to dla nas największa nagroda. Dlatego tworząc przyjazne środowisko dla noworodków, pacjentów szpitalnych, obecnych i przyszłych mam oraz ludzi starszych – dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Jak i gdzie to robimy?

Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 to znany na całym świecie, niezależny system testowania i certyfikacji surowców, półproduktów, materiałów pomocniczych i gotowych wyrobów tekstylnych na wszystkich poziomach przetwarzania. Analizy przeprowadza się w niemieckim instytucie badawczym Hohenstein w Bönnigheim, a certyfikaty odnawiane są każdego roku. Testy sprawdzają obecność: metali ciężkich, pierwiastków chemicznych i lotnych substancji w komponentach, takich jak drukowana folia PVC (wykorzystywana do produkcji przewijaków czy termoopakowań dla niemowląt) i polistyrenowych mikroperełek (wypełnienie poduszek).

Regularnie przeprowadzamy testy naszych produktów w KOMAG INSTITUTE OF MINING TECHNOLOGY. Oceniamy zgodność produktów z wymaganiami opisanymi w normach zharmonizowanych z ogólną dyrektywą nr 2001/95/ WE o bezpieczeństwie wyrobu. Akredytowane Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska KOMAG analizuje produkty zgodnie z wymaganiami polskich norm.

BUREAU VERITAS jest światowym liderem w zakresie usług testowania, inspekcji i certyfikacji (TIC). Bezpieczeństwo i jakość to podstawowe kwestie dla wszystkich rodziców. Dlatego dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Regularnie sprawdzamy ich bezpieczeństwo i zgodność z normami bezpieczeństwa i jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl