Darmowa dostawa od 300PLN

Wysyłka do 24h

Zwroty do 30 dni

O firmie

Nasze dziedzictwo - ponad 30 lat innowacji w produkcji asortymentu dla dzieci i rodziców.

Pracujemy dla najważniejszej osoby na świecie - Dla Twojego Szczęścia!

Nasze zaangażowanie w dostarczaniu najlepszych produktów dla dzieci i rodziców sprawiło, że jesteśmy liderem na rynku europejskim.

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość

Bezpieczeństwo i jakość to podstawowe kwestie dla wszystkich rodziców. Dlatego przy tworzeniu naszych produktów kierowalismy sie tymi potrzebami. Regularnie sprawdzamy bezpieczeństwo i zgodność naszych produktów z normami.

Potwierdzeniem są certyfikaty jakości BUREAU VERITAS, KOMAG INSTITUTE OF MINING TECHNOLOGY, CERTFIKAT OEKO-TEX oraz otrzymane nagrody: główna nagroda w konkursie Świat Przyjazny Dziecku za najbezpieczniejsze produkty, które spełniają najwyższe standardy.

Zaangażowanie w innowacje

Poszukując coraz to nowszych i innowacyjnych rozwiązań, projektujemy jedyne w swoim rodzaju, oryginale produkty potwierdzone patentami i certyfikatami.

Komfort i wzornictwo

Produkty CEBA BABY to połączenie komfortu i wyjątkowego wzornictwa. Wierzymy, że dzieci powinny być otaczane pięknem już od pierwszych chwil. Każdy produkt w naszej kolekcji jest stworzony z myślą o komforcie i trwałości od szkicu do produktu końcowego. Wykonany ręcznie z dbałością o każdy szczegół i wyjątkową estetykę.

Początki Firmy

Wszystko zaczęło się w 1989 roku, kiedy Jarosław Cebula założył firmę CEBA BABY. Firma do dziś posiada wyłącznie polski kapitał.

Termoopakowania! To produkt, który jako pierwszy zawojował rynek pod marką Ceba Baby. Styropianowe opakowania, oklejane w innowacyjny sposób tapetą do oklejania ścian, które podtrzymywały temperaturę wody lub herbatki w butelce okazały się strzałem w dziesiątkę.

Pierwszy Przewijak

Dobro dzieci i produkowanie bezpiecznych i komfortowych produktów było najważniejszą z motywacji naszego Prezesa. Jako innowator stworzył linię przewijaków dla maluszków stając się liderem w ich produkcji na rynku europejskim. Dziś jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i tworzymy wiele różnorodnych kształtów i wzorów przewijaków oraz zestawów pielęgnacyjnych. Inny asortyment pod marką Ceba Baby pojawiał się regularnie wedle zapotrzebowania na rynku m.in. śpiworki, ręczniczki z kapturkiem czy pościele.

Poduszka Cebuszka

W roku 2010 przyszła kolejna wielka rewolucja – Cebuszka® czyli poduszka dla Mamy i Maluszka. Poduszka relaksacyjna spełniająca funkcję poduszki do karmienia i – jako pierwsza w Polsce – wypełniona mikroperłą styropianową. Dziś produkujemy cztery warianty poduszek, które pomagają podczas ciąży, w trakcie snu czy relaksu, karmienia Maluszka, ale i świetnie sprawdzają się do celów rehabilitacyjnych.

Nieustanny Rozwój

Stale powiększający się asortyment, wzrost sprzedaży, wysokie standardy jakościowe i ciągle udoskonalane linie produkcyjne były powodem zmiany siedziby firmy w 2011 roku, gdzie firma zajmuje 4-kondygnacyjny budynek w Oleśnicy i wraz z halami produkcyjnymi, magazynami oraz powierzchnią biurową zajmuje powierzchnię 8000 m2. Rok 2021 to kolejny krok w rozwoju firmy i następuje otwarcie kolejnego magazynu i siedziby firmy we Wrocławiu na Zakrzowie.

Załoga mam ekspertek

W CEBA BABY pracują głównie kobiety i jesteśmy z tego niezwykle dumni. 90% naszej załogi to przyszłe mamy, mamy i babcie, które pamiętają początki firmy.

Kobiety to moc sprawcza i siła naszej organizacji! Nie zapominamy jednak o tatusiach, dziadkach i wujkach i doceniamy każdego mężczyznę, który dokłada swoją cegiełkę do Tworzenia naszej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl