Kontakt i dane firmy

Ceba Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 1
56-400 Oleśnica
NIP: 751 000 16 63

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Biuro Obsługi Klienta Detalicznego:
+48 797 102 162
+48 71 397 00 42 
kontakt@ceba.com.pl 



ZWROTY, REKLAMACJE, WYSYŁKA
Teresa Kozłowicz
+48 519 519 265
info@ceba.com.pl


MARKETING, PR, PRASA
Dagmara Sobczak
+48 502 483 903
dagmara.sobczak@ceba.com.pl


DZIAŁ HANDLOWY - EXPORT


DYREKTOR HANDLOWY
Przemysław Makowiec
+ 48 668 765 808
przemyslaw.makowiec@ceba.com.pl

DYREKTOR DS TECHNICZNYCH
Dariusz Onderko
dariusz.onderko@ceba.com.pl

 

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
rynek wschodni
Switlana Cieras
+ 48 783 468 298
swietlana@ceba.com.pl

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
rynek skandynawski,
zachodni, czeski i słowacki
Karolina Rolirad
+48 519 519 252
karolina@ceba.com.pl

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
rynki dalekowschodnie
Klaudia Olejniczak
+48 515 414 646
klaudia@ceba.com.pl


DZIAŁ HANDLOWY - KRAJ


KIEROWNIK HANDLOWY
Jolanta Randak
+ 48 508 107 779
jolanta.randak@ceba.com.pl


SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
Anna Misiak
+ 48 510 270 592
anna.misiak@ceba.com.pl


SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
Wioletta Król
+48 519 519 262
wioleta.krol@ceba.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium